جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴ ۸:۰۲:۵۴ بعد از ظهر
تعداد بازدید :539

از دوستان درخواست می گردد که مطالب خود را در این باره جهت انتشار برای ما ارسال فرمایند…منتظر مطالب جالب شما در این باره هستیم. درحالی که تمام خانواده تنیس روی میز کشور رئیس و فدراسیون فعلی را زیر سوال برده و مسئولین وزارت ورزش نیز بخوبی از این موضوع اطلاع دارند زارع پور بعنوان […]

nclll6rjjv4jyaa2uez8

از دوستان درخواست می گردد که مطالب خود را در این باره جهت انتشار برای ما ارسال فرمایند…منتظر مطالب جالب شما در این باره هستیم.

درحالی که تمام خانواده تنیس روی میز کشور رئیس و فدراسیون فعلی را زیر سوال برده و مسئولین وزارت ورزش نیز بخوبی از این موضوع اطلاع دارند زارع پور بعنوان عضو کارگروه  بررسی اساس نامه کمیته المپیک انتخاب شده است!…..وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

درحالی که هر روز شاهد یک استعفا و اخراج و پرونده سازی و حذف پینگ پنگیها وجایگزین غیر پینگ پنگیها بجای آنان هستیم آقای زارع پوراعلام میکند درِ فدراسیون به روی همه باز است…..!وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

در حالی که اکثریت مطلق خانواده تنیس روی میز خواستار رفتن محمد زارع پور از راس فدراسیون تنیس روی هستند ودر این ارتباط باید هر روز شاهد یک بحران باشیم مسئولین وزارت ورزش وخصوصا آقای …… جهت استفاده از زارع پور برای حداقل یک رای در کمیته المپیک ایشان را به هر قیمتی حفظ میکند!……وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

درحالی که این فدراسیون دم از پیشرفت و موفقیت و بزرگنمایی در این رشته میزند هر روز باید شاهد افت شدید و شکستهای محرز در این رشته باشیم ……..!وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

در حالی که رئیس فدراسیون تنیس روی میز غیر پینگ پنگی محسوب می شوند،دم از بکار گیری متخصصها میزند هر روز شاهد حذف یک متخصص در این رشته و جایگزینی یک غیر متخصص هستیم……!وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

درحالی که افشین نوروزی بدلیل یک مصاحبه معمولی از زندگی ساقط می شود دوستان جناب رئیس بصورت علنی در رسانه به دروغ پردازی مشغولند(سرمربی تیم ملی ترکیه)!ودیگر بازیکنان دعوای فیزیکی  انجام میدهند  مورد تشویق قرار گرفته و برای دیگری جام یادبود براه می اندازند!………وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

در حالی که جناب رئیس در رسانه حاضر شده و ادعا میکند که در پنج سال آینده ۱۰۰۰ استعدا کشف میکنیم تاکنون که سه سال گذشته  نه تنها هیچ استعدادی کشف نگردیده است بلکه کم کم با روش فعلی نسل پینگ پنگ بازان منقرض خواهد شد!…..وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

درحالی که برخی افراد بعنوان مربی واین قبیل منصبها به انواع سفرهای گلچین شده برون مرزی آن هم بدون حتی یک بار دیده شدن با گرمکن  اعزام میگردند در روزهای آخر عمر این فدراسیون و نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری جدید  بعنوان بی عدالتی از فدراسیون ستعفا می دهند طوری که اگر کسی نداند فکر میکند تا کنون چقدر عدالت در این مجموعه وجود داشته است…..وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم!

ادامه دارد….

مدیر سایت:سید منصور علوی


برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

۲ پاسخ به “وجدانا این پینگ پنگه که ما در این مملکت داریم؟”

  1. امیر اکبری آرمند گفت:

    خدا خیر بدهد آقایان رضا ایماز ، واحد مالمیری ، حمید صابری و سایر پینگ پنگ دوستانی که در هر جای ایران داوطلبانه،صادقانه و بدون هیچ حمایتی به پرورش بازیکنان نونهال و نوجوان مشغولند و با برگزاری مسابقات انگیزه در آن ها ایجاد میکنند. وگرنه فاتحه نسل جدید را باید میخواندیم !!

  2. کارمند فدراسیون گفت:

    فاتحه نسل جدید خیلی وقت است خوانده شده.فاتحه این نسل وقتی خوانده شد که آکادمی قیطزیه دودستی تقدیم تکواندو شد.فاتحه این نسل وقتی خوانده شد که کدو تنبل ها همه کاره شدند.فاتحه این نسل وقتی خوانده شد که اردوهای شبانه روزی حذف شد.فاتحه این ورزش وقتی خوانده شد که همه کارشناس و مربی هستند درحالی که هیچ بازیکنی تحویل این رشته نداده اندو…..فاتحه این نسل وقتی خوانده شد که کسانی که سابقه ورزشی ندارند و نمی توانند یک هیئت کوچک را هم اداره کنند همه کاره این رشته شدند.

نظر دهید