جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۹/۰۶ ۱۲:۰۶:۲۰ قبل از ظهر
تعداد بازدید :1617

وقتی عازم مسابقات کشوری در رده جوانان می شدبرایش سخت بود وباورش نمی شد که می تواند در دورده سنی بالاتر افتخار آفرینی کند اوتاکنون در رده نونهالان ونوجوانان افتخار کسب کرده بود ولی این بار تجربه سختی بود دیدار با بزرگان آنهم در جوانان! در تمرینات آنقدر مصمم بود که مستحقی راد مربی تیم […]

وقتی عازم مسابقات کشوری در رده جوانان می شدبرایش سخت بود وباورش نمی شد که می تواند در دورده سنی بالاتر افتخار آفرینی کند اوتاکنون در رده نونهالان ونوجوانان افتخار کسب کرده بود ولی این بار تجربه سختی بود دیدار با بزرگان آنهم در جوانان! در تمرینات آنقدر مصمم بود که مستحقی راد مربی تیم ملی جوانان می گفت او را کسی نمی تواند شکست دهد !مسعود غازی آذری مربی استان برایش سخت می گرفت ودائم ایرادهایش رابا صدای بلند می گفت وگاهی هم برسرش داد می زد و این کوچولو مصمم تر می شد .

پدرش نیز تمرینات خاصی برایش تدارک دیده بود که باید آنهارا نیز اجرا نماید.گاهی اوقات آنقدر تمرینات طول می کشید که دیر به خانه می رسید وتازه تکالیف مدرسه مانده بودند ولی او آنها را نیز تا پاسی از شب انجام می داد.

درد سرتان ندهم این ماجرا هر روز تکرار می شود . شاید برای سایر ورزشکاران نیز این اتفاقات افتاده باشد. روزی که عازم مسابقات شد همه برایش آرزوی موفقیت کردند ولی خودش اعتقاد داشت حریفان قوی هستند وافتخار کسب کردن سخت!!!!! آخرین حرف خانواده اش این بود که تلاشت را بکن نتیجه خواهی گرفت .

این اولین مسابقه ای بود که مادرش او را همراهی نمی کرد در تمامی مسابقات مادر نقش مهمی راایفا می کرد(مثل تمامی مادران ) مادر دعای خیر بدرقه راهش کرد واو تمامی قدرتش را به کار بست ومصمم شده بود که باید تلاش کند .وبه لطف خدا وکمک مربی (خانم سرشاد) خودتوانست افتخاری بی نظیر تقدیم خانواده واستان نماید.

 


برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

۱۸ پاسخ به “داستان افتخار آفرینی نونهال خراسانی، مهشید اشتری”

 1. amidi گفت:

  با سلام به مهشيد و خانواده و مربي محترمشان تبريك ميگويم

 2. عطاران گفت:

  مهشید خانم مبارکت باشد

 3. فاطمه رجبی گفت:

  مهشید گل این موفقیت را به شما و خانواده محترم و تمام مربیانت خصوصا خانم اکرم سرشاد دوست و بازیکن خوب و دوست داشتنی سالهای نه چندان دورم تبریک می گویم.همچنین در این قسمت فرصت را غنیمت شمرده و سوم شدن هم استانی عزیزم صبای نازنین را به استاد عزیز و زحمت کش آقای عمرانی و خانواده محترمش تبریک می گویم.

 4. eftekhar nikoomanesh گفت:

  مهشیدعزیز بتو وخانواده ومربیان خوب ودلسوزت تبریک میگم

 5. علیرضا حمیدی- خراسان جنوبی گفت:

  کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات جوانان کشور را به دختر عزیزم مهشید اشتری و خانواده محترم ایشان و سروران عزیز در هیاًت پینگ پنگ استان خراسان رضوی مخصوصاً آقایان رفائی، مستحقی، نیک فرجام و غازی آذری تبریک عرض می کنم.

 6. غزاله عصمتی گفت:

  مهشید جان مبارکت باشه،تلاش و همت تو مثال زدنی و قابل ستایش است، تو شایسته ی بهترین ها هستی. برات آرزوی موفقیت در مراحل بالاتر را دارم.

 7. مسعود رضایی گفت:

  کسب مقام نایب قهرمانی دختر خوب استانمان مهشید اشتری را به جامعه ورزش استان به خصوص خانواده ایشان صمیمانه تبریک میگویم.بعید میدانم کسی بتواند در دو رده سنی بالاتر از خود چنین افتخاری کسب نماید…با تشکر

 8. اعظم سرشاد استاد گفت:

  سلام مهشید جون.کسب مقام نایب قهرمانیت تبریک میگم.ازینکه پدیده ایران شدی واین خبر به گوش همه،حتی من که ازتو دورم،رسید خیلی خوشحالم. وصف جنگیدنای تو باتمام بازیکنان ازخواهرم شنیدم.ازمربی دلسوزت خانم اکرم سرشاد،که دراین سفر پابه پا باتوبازی وراهنماییت کرد تشکرمیکنم،وتبریک میگم.ازاینکه همشهری توهستم خرسندم.منتظر خبرای قهرمانی ایندت هستم.

 9. جواد کلیدری گفت:

  دختر خوبم مهشد اشتری. تنها یک بار دیده بودم که برای تمرین تنیس آمده بودی. همیشه خبرت را از پدر پرتلاشت میگیرم. باور نمی کنی سال گذشته که به مسابقات جهانی اعزام شده بودی، برای من انگار تیم مثلا فوتبال کشورم به جام جهانی رفته باشد، بود. هر روز پیگیر بازی هایت بودم. به خودمان می بالیم که توانسته ای این طور موفقیت های پیاپی کسب کنی. این تلاش تو نتیجه ی تلاش و پیگیری های پدر و مادرت، تلاش خود و البته همراهی های خداوند بزرگ است. امیدوارم همیشه دست های کوچکت، موفقیت های بزرگ کسب کند. شادباشی و پیروز

 10. hadi گفت:

  تبریک میگم قهرمان..خیلی عالی بازی کردی که رده بالاتر از خودت درخشیدی

 11. صبا صفری گفت:

  سلام مهشید جان تبریک من وخانواده ام به مناسبت کسب مقام دومی ات باارزوی موفقیت در مراحل بعدی

 12. مهشید اشتری گفت:

  با سلام و عرض ادب به کلیه عزیزانی که با ارسال پیام مرا مورد لطف قراردادند امیدوارم شایسته این همه لطف باشم .همه شما خوبان را به خدائی که در همین نزدیکی هاست می سپارم

 13. امير مومن زاده گفت:

  با سلام خدمت اقا ابوالفضل و مهشيد خانم گل گل بهتون تبريك ميگم واز مسوولين خواهشمندم اونطور كه شايسته است ازتون قدر داني كنند

 14. fatemeh zahra moohamad poor گفت:

  مهشیدجان امیدوارم همیشه موفق باشی

 15. مریم فرعی گفت:

  سلام مهشید جان امیدوارم در تمامی مراحل زندگی ات موفق باشی.

 16. کیمیارستمی گفت:

  مهشید جان برایت بهترینها را آرزو دارم همیشه موفق باشی.

 17. فاطمه محمدی گفت:

  سلام مهشید جون موفقیت های بدست امده ات را تبریک می گویم. عزیزم به خدا توکل کن و پله های ترقی را طی کن برات موفقیت های بیشتری را ارزو مندم.

 18. زینب گفت:

  سلام دوست خوبم مهشید جون .

  امسال جات تو مدرسه خیلی خالیه

  دوست دارم.

نظر دهید