جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۵/۳۰ ۷:۴۰:۳۴ بعد از ظهر
تعداد بازدید :1982

  خانه پینگ پنگ دزفول میزبان امیدهای استان   این مسابقات طی در روز 29 مرداد 91 و با حضور 81نفر از ورزشکاران شهرهای رامهرمز – شوش – ایذه – بهبهان –امیدیه– دزفول – اندیمشک –آبادان – ماهشهر و اهواز با شیوه ای خاص و بسیار جالب برگزار شد . به گزارش پایگاه تخصصی پینگ […]

 

خانه پینگ پنگ دزفول میزبان امیدهای استان

 

این مسابقات طی در روز 29 مرداد 91 و با حضور 81نفر از ورزشکاران شهرهای رامهرمز – شوش – ایذه – بهبهان –امیدیه– دزفول – اندیمشک –آبادان – ماهشهر و اهواز با شیوه ای خاص و بسیار جالب برگزار شد .

به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور؛مسابقات از ساعت 30/9 صبح آغاز و در ساعت 21 بهپایان رسید ، در طول برگزاری این مسابقات 146 مسابقه برگزار شد که با توجه به تعداد میزها در دور مقدماتی یعنی 5 دستگاه میز در نوع خود بی سابقه میباشد . البته نکته قابل توجه اینکه در مرحله 16 نفر پایانی مسابقات که 32 مسابقه برگزار شدتعداد میزها به 4 دستگاه کاهش یافت تا کیفیت برگزاری بهتر شود .

سرانجام پس از انجام 146 مسابقه انفرادی آقای سروش امیری نیا از آبادان به قهرمانی دست یافت و آقایان حامد باشت باوی از اهوازدوم ، نیما سلیمانی از ایذه سوم ، میلاد حدادیان از اهواز چهارم ، پوریا اردشیری ازاهواز پنجم و مهرشاد سرلک از اهوازششم شدند که 6 نفر اول به مسابقات آزاد و دسته برتر امیدهای کشور اعزام خواهند شد .

آقایان حسین پور تقی از دزفول ، عباس مکوندی ازاهواز ، مصطفی اسماعیل وندی از اهواز ، شهاب مکوندی از اهواز ، پدرام متحدین ازبهبهان ، سید محمدعلی قاری زاده از اهواز ، علیرضا مکوندزاده از امیدیه ، مهدینصیری از اهواز ، حسین دانشیار از دزفول و حسین غلمانیان از بهبهان به ترتیب هفتم تا شانزدهم شدند و در دسته برتر باقی ماندند .

نکته قابل توجه این مسابقات حضور یک ورزشکارروحانی بنام شهاب الدین مکوندی در مسابقات بود که بازیهای بسیار زیبائی نیز از خودبه نمایش گذاشت و توانست به جمع 16 نفر دسته برتر استان راه یافته و به مقام دهماین مسابقات نیز دست پیدا کند .

کوچکترین ورزشکار شرکت کننده در مسابقات بازیکنی خردسال از شهرستان ایذه بنام محمد هادی اسدی بود که نشان داد با پشتکار زیاد آینده خوبی خواهد داشت .

هیأت تنیس روی میز استان خوزستان از تمام مربیان، سرپرستان ، ورزشکاران ، داوران زحمتکش و کلیه کسانی که در برگزاری این مسابقات که در نوع خود منحصر بفرد بود صمیمانه تشکر و قدردانی مینماید.

 

 

كلمات كليدي:

برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

یک پاسخ به “سروش امیری نیا از آبادان قهرمان مسابقات امید استان خوزستان شد”

  1. amidi گفت:

    با سلام به همگي خدا قوت ميگويم.فقط به سروش و پدر بزرگوارشان توصيه اي دارم و ان اين است ميزان تمرينشان براي خوب بودن كافي است ، ولي براي اينكه يك بازيكن برجسته باشد و عالي باشد بايد مقدار و شدت و كيفيت تمرين برجسته و عالي باشد

نظر دهید