جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۳/۲۵ ۵:۵۲:۳۰ بعد از ظهر
تعداد بازدید :1603

سایت فدراسیون تنیس روی میز کشور برای اولین بار اسامی اعضای کمیته فنی خود را منتشر کرده است! به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،سایت فداسیون تنیس روی میز کشور اسامی کمیته فنی فدراسیون را بر روی خروجی خود قرار داده است! داریوش ضرغامپور؛علیرضا حجازیان،منیجه ابری؛فرشته سموعی،مجید احتشام زاده؛ رئیس فدراسیون! آقای حجازیان وداریوش ضرغامپور […]

سایت فدراسیون تنیس روی میز کشور برای اولین بار اسامی اعضای کمیته فنی خود را منتشر کرده است!
به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،سایت فداسیون تنیس روی میز کشور اسامی کمیته فنی فدراسیون را بر روی خروجی خود قرار داده است!
داریوش ضرغامپور؛علیرضا حجازیان،منیجه ابری؛فرشته سموعی،مجید احتشام زاده؛ رئیس فدراسیون!
آقای حجازیان وداریوش ضرغامپور و احتشام زاده وخانم ابری همگی از مرکز نشینان بوده وعلاوه بر آن برخی از این افراد بازیکن این رشته نبوده ودر حوزه داوری تبحر داشته اند!برخی دیگر اصلا پینگ پنگی محسوب نمی شوندودر باره پاره ای دیگر از افراد نیز باید گفت شبهات فراوانی وجود دارد و باید به خدای منان پناه برد!
صاحب نظران و پیشکسوتان و کارشناسان در این کشور کجایند؟
متاسفانه با دیدن لیست کمیته فنی به این نتیجه رسیدم که هیچ امیدی به پیشرفت تنیس روی میز نیست و از الان باید فاتحه این رشته در حال احتضار را خواند!
 باید اعلام نماییم که دستهایی در کار است که از باندهای قدرت و ثروتهای باد آورده خط و نشان می گیرند.
افرادفراوان و صاحب نظران پینگ پنگی در استانهای خوزستان و اصفهان و قزوین وفارس و.. در یک کلام استانهایی که چند رتبه اول را کسب کرده اند فراوانند !چرا و به چه علت این افراد باید برای کل مجموعه تنیس روی میز کشور تصمیم بگیرند؟
تازه خبرهای رسیده حاکی از این است که تاکنون حاج داوود محمدی در این جلسات حضور نداشته است که باید این مهم موردواکاوی قرار گیرد زیرا تاکنون همیشه نام حاج داوود در بین اعضای کمیته فنی منتشر می شده است!
خصوصا اینکه با این کار عملا هیئت تنیس روی میز اصفهان هیچ کاره وفرمایشی محسوب شده است!
زیرا قبلا در اعزام به خارج از کشور افرادی از این استان اعزام شده که هیچ نقش و همکاری با این هیئت نداشته و در حال حاضر همین موارد در باره اعضای این کمیته صدق پیدا میکند.
ما برای پیشرفت این رشته برنامه های فراوانی در دستور کار داریم که با توجه به این چیدمان حقیقتا قید این رشته را زده و در یک کلام معتبر و صریح باید فاتحه آن را خواند.
در این چیدمان که البته اشکالات عمده ای در آن مشاهده می شودفعلا مجال پرداختن به آن نیست اما هیچ رای مخالفی یا هیچ مقاومتی درتصمیم گیری های حساس به نظر نمی رسد.پینگ پنگ ایران را باید تعطیل نموده و همه چیزآن را فدای مرکز نشینان و برخی افراد برکنار شده و از همه مهمتر غیر پینگ پنگی نمود!
کم کم مشخص شد که چرا تاکنون فدراسیون تنیس روی میز اسامی برخی افراد را در کمیته فنی مشخص نمی کرد!
شبهات و مشکلات فراوانی در این باره وجود دارد …..که در صورت عدم تغییرات مناسب وقانونی در این باره اطلاع رسانی جامع تری خواهیم نمود.
متاسفانه فعل و انفعالات در این رشته کاری کرده که نمیتوان به هیچ عنوان سکوت اختیار کرد.

اگر قرار است ناظر محترم وجاافتاده این رشته بررسی کمیته ها را آغاز نماید بهتر است از کیمته فنی کارشان را شروع نمایند!


برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

۶ پاسخ به “کمیته فنی یا کمیته داوران،کدامیک؟”

 1. حسن گفت:

  ب سلام و عرض ادب.اقای علوی عزیز این اسامی قبلا مدت زیادی است کمیته فنی بوده اند اسامی هم اکنون منتشر شده و مشگلات این رشته به دلیل این مهم است.کمیته فنی بایستی ریش سفیدان مدیر و مطلع یک رشته که خاک ان را خورده اند باشند طراح و برنامه ریزانی گه بون منافع برای این ورزش دل بسوزانند نه انهایی که در کمیته خود به خود رای می دهند کدام سفر را بروند که بختر است و کدام سقر را پیش کش پایین دستی کنند.انهایی که هیچ شاگردی در سطح ایران در پرونده خود ندارند و سلسله مراتب را نه از نظر مدیریتی و نه از نظر مدبیگری و نه از نظر قهرمانی طی کرده باشند.انهایی که امکانات باشگاه شهری را در معاوضه با مربی تیم ملی شدن در فدراسیون قبل هزینه می کردند و حق و حقوق یک استان را نابود که هنوز بدهیهای ببار اورده جلسات میهمانی انچنانی برای مطرح کردن خود را باید هیات جدید و از بودجه مظلومان این رشته پرداخت کنند.انهایی که سه سال کلیه امکانات هیات استان را در اختیار باشگاه گذاشتند برای تمرینی هفته ای ۶ جلسه و برگزاری مسابقات لیک و ….بدوم انکه ریال به هیات و این رشته تا کنون پرداخت کرده باشند و جوابگو هم نیستند.انهایی که سرمایه ها و …….اما نوید به شما در جلسه امروز کمیته فنی ریش سفیدانی که مدیریت در این رشته داشته اند نیز حضور داشته و اعضا قبلی جای خود را تنگ می بینند به فال نیک بگیریم در اینده کمیته ای فنی غنی از اطلاعات و افرادی مورد احترام همه بتوانند بداد این رشته رسیده و ارائه طریق کنند نه برای منافع خود بلکه برای پیشبرد این رشته.انشاالله و بامید این مهم.با تشکر. ترکان.

 2. حسن گفت:

  با سلام و عرض ادب.اقای علوی عزیز.رئیس هیات استان اصفهان کمتر از یک ماه است ابلاغ ریاست هیات را دریافت کرده اند.اگر کسی اعزام شده یا کسی سالها در فدراسیدن فبل با تعامل امکانات باشگاهی و امکانات استان مربی ملی بوده و چند ماه پیش سرپرست دبیری اعلام کرد کما فی السابق عضو کمیته فنی است و هم اکنون هم مجددا نام مشارالیها را بعنوان کمیته فنی کمافی السابق برده اند چه ربطی به همه کاره یا هیچ کاره بودن هیات استان در این مدت کم فعالیت دارد.دقت بفرمایید کسانی که در هیات استان فعالیت می کنند طبق قوانین مربوطه با فدراسیون و اداره کل و وزارتخانه در ارتباط و به هیچ وجه سفارشی پذیر نبوده چرا که خدمت کردن اولین شرط ان عدالت در امور و توجه به ارزشهاست.با تشکر.

 3. مدیر سایت گفت:

  به نام خدا
  دوست عزیزی که با نام تیمو بول دیدگاه خود را ارسال فرموده اید
  با سلام
  انتشار دیدگاهها حتما باید با نام و فامیل شناخت شده باشد.
  دیدگاه شما در انتظار ارسال نام واقعی است تا منتشر گردد
  مطمئن باشید در صورت مشخص شدن نام واقعی منتشر خواهد شد
  با تشکر

 4. علی شاکری گفت:

  سلام من متاسفم که شما قبل از انتقاد از کمیته فنی حتی کوچکترین اطلاع فنی از این رشته را ندارید زیرا عامیانه ترین مردم ایران رشته پینگ پنگ را به اسم آقایان احتشام زاده و ضرغامپور و…. که از قهرمانهای این رشته میباشند میشناسند . من نمیدانم شما برچه مبنائی کمیته فنی را غیر تخصصی مینامید در ضمن کمیته فنی خالی از اشکال نیست ولی با فرمایشات جنابعالی مغایرت دارد لطفا کمی در مورد این رشته خانوادگی مطالعه فرمایید

 5. مدیر سایت گفت:

  به نام خدا
  جناب آقای شاکری
  با سلام
  احتراما؛شما جزو کدام دسته هستید عوام ؟مطالعات وسابقه فنی و برجسته حضرتعالی در این باره چقدر است لطفا مشخص نمایید؟
  لطفا بعد از این دیدگاه از طرف شخص خودتان اظهار نظر فرمایید ونوع نوشتار خود را کمی محترمانه تر و تعدیل فرمایید. زیرا قرار نیست هر دیدگاهی منتشر گردد واین حق مدیر سایت است.
  با تشکر

 6. مدیر سایت گفت:

  به نام خدا
  جناب ریش سفید گرامی
  با سلام
  احتراما؛شما با نام جعلی و حتی ایمیل جعلی وارد سایت شده اید !پس وجود خارجی ندارید!
  دوم اینکه از قضا آی پی شما با چند نفر مشترک است که بنده بنا ندارم آن را عمومی نمایم!
  سوم اینکه لطفا شکی در خوب بودن افراد موجود نفرمایید زیرا نقد ما در باره خوب تر بودن افرادآن هم در حوزه صرفا فنی است که بیرون هستند ویقین فرمایید منظور، خودم نیستیم.
  چهارم:آن بنده خدایی را که نام برده اید نظر خودشان را با نام مشخص ارسال می دارند و ولله هیچ ربطی به بنده ندارد واز قضا از اساس دیدگاههای ما با ایشان در تضاد است
  پنجم: خواهشمند است هرجا ادعا یا منیتی ویا منفعتی از بنده در این سایت سراغ دارید یادآوری فرمایید
  ششم:ینجانب صراحا اعلام کرده و امروز هم آن را تکرار میکنم که دنبال هیچ موقعیتی نیستم زیرا موقعیت فعلی بنده بسیار عالی وخدا را شکر راضی کننده می باشد!
  در خاتمه به این مورد که ای پی شما با چند نفر قبلی یکی شده حتما تفکر بیشتری بفرمایید
  با تشکر

نظر دهید