جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۲/۲۹ ۱:۰۸:۵۴ بعد از ظهر
تعداد بازدید :2059

محسن شیشه گرها مربی تیم ملی جوانان کشورمان چند روزی است که اردوی تیم ملی جوانان را آغاز کرده تا این تیم را برای اعزام به رقابتهای آزادجهانی لهستان به آمادگی لازم برساند . در این ارتباط با این مربی ملی کشورمان گفتگویی انجام داده ایم که در زیر آمده است: آقای شیشه گرها لطفا […]

محسن شیشه گرها مربی تیم ملی جوانان کشورمان چند روزی است که اردوی تیم ملی جوانان را آغاز کرده تا این تیم را برای اعزام به رقابتهای آزادجهانی لهستان به آمادگی لازم برساند .
در این ارتباط با این مربی ملی کشورمان گفتگویی انجام داده ایم که در زیر آمده است:
آقای شیشه گرها لطفا مدت زمان ووضعیت تمرینی این اردو برای ما بگوید:
این اردو از تاریخ ار ۲۴ اردیبهشت آغاز شده وتا ۳۱ همین ماه ادامه خواهد یافت.
برنامه تمرینی ما صبحها و عصرها بوده و روزانه ۵ ساعت به تمرین می پردازیم.لازم به ذکر است که بصورت یک روز در میان نیز به آکادمی ملی المپیک رفته و زیر نظر مربی محترم بدنساز فدراسیون تنیس روی میز آقای شفیعی مشغول بدنسازی هستیم.در این اردو آقای شاملو وتدبیری نیز حضور دارند.
جناب شیشه گرها چند بازیکن در اردو قرار دارند؟
در این اردو سه نفر جوانان شامل: سید پوریا عمرانی ؛علیرضا ملارجبی؛وسجاد حسینی وهمچنین در رده نوجوانان :آرمان حاجی ئی ومحمد بشیری حضور دارند .البته لازم به توضیح است که محمد علی روئین تن ومهرداد دهستانی وهمچنین عرفان قرآنی نیز در این اردو حاضر هستند.
همچنین جهت پشتوانه سازی در آینده و برای تشویق بازیکنان نونهال از دوبازیکن این رده به نامهای :علیرضا رهنماوعلی نظری دعوت بعمل آمده تا دراین اردو شرکت داشته باشند.

شایان ذکر است که بخاطر بالاتر بودن سطح کیفی وکمی این اردو از بازیکنان بزرگسال و امید خوب کشورمان نیز دعوت بعمل آمده تا در این اردو بعنوان حریف تمرینی با بازیکنان جوان حضوداشته باشند بازیکنی از قبیل:حمید رضا طاهرخانی؛محسن خطیون ومسعود یعقوبی و امین میرالماسی که از حضور این بازیکنان در این اردو تشکر میکنم.

آقای شیشه گرها آیا مصدومیتی برای بازیکنان بوجود نیامده است؟
خدا را شکر تا این لحظه همه بازیکنان در صحت و سلامت بوده و همه چیز خوب پیش می رود وبازیکنان به بهترین وجه در حال تمرین کردن هستند.
در پایان چه حرفی برای ما دارید :
با توجه به بودجه اندک فداسیون از تمامی کسانی که زمینه را برای حضوری فعال در عرصه های بین المللی برای جوانان و نوجوانان کشور فراهم میکنند تشکر میکنم.باید توجه داشت که برای اولین بار است که این تعداد بازیکن جوان و نوجوان در بخش آقایان و بانوان در یک رده بندی معتبر جهانی آن هم در قلب اروپا شرکت میکنند.

نگاه فدراسیون بیشتر متمرکز رده های پایه بوده و خواهد بود.
لازم به توضیح است که این اردو؛ آمادگی بسیار خوبی برای رقابتهای آسیایی که در تاریخ ۲۰ الی ۲۴تیرماه در چین برگزار ی می شود خواهد بود.

 


برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

۲ پاسخ به “مصاحبه پایگاه تخصصی با محسن شیشه گرها مربی تیم ملی جوانان”

 1. binam گفت:

  ba salam va khaste nabashid, man yeki az ham senhaye hamin nafarate mehmane davat shode be ordo,soalam in bod bar che asasi agayan taher khani yaghobi mir almasi va khation davat shode and? agar emkan dashte bashad modire site peygiri konad,chon haghe bazia nadide gerefte mishavad

 2. مدیر سایت گفت:

  به نام خدا
  دوست عزیز بی نام
  با سلام
  نامبردگان فوق به اردو دعوت نشده اند چون مسابقات نوجوانان و جوانان می باشد.بلکه بجهت حریف تمرینی با بازیکنان دعوت شده به اردو حضور پیدا کرده اند.
  با تشکر

نظر دهید