جستجو
آخرین خبرها

 
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۱/۲۰ ۱۰:۰۵:۰۲ بعد از ظهر
تعداد بازدید :5659

دانلود بازی تاریخی نوشاد عالمیان با وانگ لی کین لطفا برای دانلود این بازی ماندگار        اینجا         کلیک فرمایید.

دانلود بازی تاریخی نوشاد عالمیان با وانگ لی کین
لطفا برای دانلود این بازی ماندگار        اینجا         کلیک فرمایید.

برای اشتراک این مطلب در فیس بوک کلیک کنید

۱۰ پاسخ به “دانلود بازی تاریخی نوشاد عالمیان با وانگ لی کین”

 1. hojat گفت:

  دستتون درد نکنه عالی بود

 2. علیرضا راشدیان گفت:

  سید جان متشکرم

 3. بخشنده گفت:

  با سلام
  جناب آقای علوی بابت دانلود بازی نوشاد خیلی متشکرم اگر توانستی بازی کامل آن را پیدا کنی و برای دانلود بگذاری عالیست . از دیدن بازی لذت بردیم واقعاً بک هند نوشاد محشر شده است و بابت پیشرفت بک هندش باید از هر کسی که باعث این پیشرفت شده تشکر ویژه ای کرد ، واقعاً دست مریضا دارد . ضمناً اگر توانستی بازی نوشاد را با بازیکن جوان ژاپنی پیدا کنی و برای دانلود بگذاری عالیه .

 4. مدیر سایت گفت:

  به نام خدا
  برادر بخشنده سلام
  بازی کامل این دیدار را دارم.انشاالله در صورت امکان برای دانلود جهت عموم اقدام خواهم کرد.
  به مربیان نوشاد پیشنهاد میگردد فورهند نوشاد با تمرکز بیشتری زیر نظر گرفته شود…!!!
  با تشکر

 5. بخشنده گفت:

  با سلام
  بنده هم با نظر جنابعالی موافقم روی حرکت فورهندش باید تمرکز بیشتری صورت گیرد منصور جان نوشاد جوان زحمتکشی است جا دارد روی این جوان و دیگر جوانان خوش اخلاق و خوش تکنیک کشور سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد . منصور جان ….!!!!!!!

 6. مدیر سایت گفت:

  پیشنهاد میگردد علاوه بر فورهند نوشاد باید روی پاس بلند ایشان نیز توجه و تغییر عمده صورت پذیرد .به نظر می رسد نوع ارسال پاس بلند های نوشاد در محل امن میز حریف فرود می آمد !!!!

 7. محمدرضا گفت:

  با سلام و تشکر از آقای علوی.
  نوشاد در این بازی در بهترین شرایط روحی قرار داشت و آن هم بخاطر این بود که حریف او حریف قدری بود و نوشاد نیز در بازیهای گذشته به این خودباوری رسیده بود که توانایی های نهفته ی زیادی دارد. در مورد بحث فنی هم با آقای علوی موافقم و همچنین نوشاد باید توپهای دومی که به سمت فورهندش حکله میشود را به خوبی و حتی با حمله پاسخ دهد. البته این نظر شخصی بنده است . با تشکر

 8. محمود ساكياني گفت:

  با سلام
  من چند بار مسابقه نوشاد را با وانك لي چين ، با دقت فراوان نگاه كردم.به جز چند اشتباه ساده كه توسط قهرمانان جهان هم اتفاق مي افتد ، و اجتباب ناپذير است ، در بقيه مسابقه نسبت به بهترين بازيكنان فعلي اروپا بهتر بازي كرد و به آقا نوشاد پيشنهاد مي كنم هر وقت فرصت مي كند باز ي خود را به دفعات زياد نگاه كرده و توانايي خود را بسنجد و باور داشته باشد كه مي تواند بهتر از اين هم بشود.وانگ لي چين با سن بالاي فعلي ،يكي از پرانگيزه ترين بازيكنان جهان است كه فقط براي پيروزي مسابقه مي دهد.نوشاد در آن روز به اين باور رسيده بود كه مي تواند پيروز شود. انشاالله اين خودباوري در نوشاد تقويت و پرورش داده شود. بله او مي تواند……

 9. پيشيار گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تبريك مجدد
  حيف شد كه نوشاد حداقل اون ژاپنيه رو نبرد.البته اين هيچ چيز از ارزش‌ها و توانايي‌هاي نوشاد كم نمي‌كنه و نشونه اينه كه كمي توقع جامعه پينگ پنگ از نوشاد بلا رفته.
  مجدداً به همه كساني كه براي اين قهرمان بين المللي زحمت كشيدند تبريك ميگم.

 10. احسان گفت:

  با سلام. خیلی ممنون از انتخاب شما

نظر دهید